Rower miejski damski

Rower miejski damski

Coraz to częstszym widokiem na naszych polskich ulicach są Panie, które nie tylko wybierają się na wieczorne lub rekreacyjne przejażdżki ich rower służy jako codzienny środek transportu na przykład do pracy, do szkoły a również nawet do sklepu po codzienne zakupy. Infrastruktura różnych miast jest z biegiem czasu zmieniana i rozbudowywana dokładnie pod kątem rowerzystów a w dużych miastach są nawet specjalnie ścieżki rowerowe. Używany rower miejski damski idealnie nadaje się do podróżowanie miastem używając właśnie takich ścieżek rowerowych.

 

Rower miejski damki ma swoją główną ideę – jest on rowerem nie brudzącym naszego ubrania, łatwym w przemieszczaniu, jest również nie skomplikowany w swej budowie oraz obsłudze a także co wiele Pań uwielbia – posiada swój niebanalny wygląd. Oczywiście taki rower miejski może pochodzić z wyższej półki i być wysokiej jakości a można również nabyć taki sprzęt po niskiej cenie.

 

Czym powinien charakteryzować się dobry rower miejski damski ?

 

Po pierwsze taki rower powinien być rowerem nie podatnym na niszczenia. Kolejna rzecz to duże koła, które pozwalają osiągnąć przyzwoitą prędkość przy małym obciążeniu. Rower miejski damski jest na sztywnych ramach co pozwala na prostą i komfortową jazdę a wyposażenie posiada tylko niezbędne rzeczy takie jak na przykład:

 

  1. Światła,

  2. Dzwonek

     

Warto też aby taki rower miejski miał z tyłu lub przodu koszyk, gdzie każda Pani będzie mogła schować swoją torebkę czy wcześniej zrobione zakupy.