Blog

 • Rowery turystyczne damskie - odpowiedni wybór

  Rowery turystyczne damskie - odpowiedni wybór

  Przed wyborem odpowiedniego sprzętu jakim jest rower turystyczny damski warto będzie zastanowić się nad pewny aspektami, które znacznie ułatwią nam wybór odpowiedniego modelu. W dzisiejszych czasach zarówno na rynku jak i w internecie można znaleźć wiele modelów rowerów turystycznych przeznaczonych dla Pań ale niestety nie każdy może okazać się odpowiedni.

  [więcej...]
 • Rowery turystyczne Poznań

  Rowery turystyczne Poznań

  Rowery turystyczne to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla osób, które poruszają się przeważnie w terenie a nie na obszarach miejskich. Również rowery turystyczne bardzo często używają osoby, które ani na sekundę nie opuszczają przetartych szlaków rowerowych.

  [więcej...]
 • Rower trekkingowy Poznań

  Rower trekkingowy Poznań

  Rower trekkingowy Poznań ma znaczący wpływ na kondycję naszego kręgosłupa ale musimy wiedzieć jaką prawidłową pozycję przyjąć podczas jazdy na nim.

  [więcej...]
 • Rower trekkingowy damski

  Rower trekkingowy damski

  W czasie kiedy popularność zdrowego trybu życia wzrasta z dnia na dzień czego jesteśmy żywym przykładem to w grę wchodzi nawoływanie do ruchu. Na co dzień mamy również do czynienia z powiedzeniami typu ubierz adidasy i biegnij, zabierz ręcznik i udaj się na basen bądź wyczyść swój rower trekkingowy damski i jeździj ale odnieśmy się właśnie do roweru.

  [więcej...]
 • Rower trekkingowy

  Rower trekkingowy

  Z roku na rok coraz więcej ludzi w naszym kraju decyduje się na korzystanie z przedmiotu jakim jest rower trekkingowy. Takie statystyki ukazują ośrodki, które na co dzień zajmują się różnymi badaniami dotyczących opinii społecznych.

  [więcej...]
 • Rower trekkingowy męski

  Rower trekkingowy męski

  Wyprawy rowerem to przeważnie dla wielu Panów idealna forma relaksu oraz zabicia czasu. Jest to również idealne wyjście na ćwiczenia różnych mięśni, poprawa własnej wydolności czy wzmocnienie mięśni.

  [więcej...]
 • Trekkingowe rowery

  Trekkingowe rowery

  Nie od dziś wiadomo ,że pasja jazdy na rowerze towarzysz co drugiej osobie i ciągnie to za sobą wiele plusów.

  [więcej...]
 • Poznań rowery

  Poznań rowery

  Poznań jest historyczną stolicą naszego kraju. Jest pięknym miastem idealnie nadającym się nie tylko na weekendowe zakupy, długie spacery ale również do aktywnej formy spędzania czasu.

  [więcej...]
 • Damski rower trekkingowy

  Damski rower trekkingowy

  Damski rower trekkingowy a też zwany inaczej jako po prostu rower turystyczny o idealny wybór dla Pań, które poszukują roweru o uniwersalnym zastosowaniu przeznaczonym na wycieczki rowerowe.

  [więcej...]
 • Rowery trekkingowe

  Rowery trekkingowe

  Rowery trekingowe jest to sprzęt, który jest przed wszystkim dedykowany dla osób, które mają w zamiarze przemierzanie długich tras podczas swoich wypraw co będzie się wiązało z odpowiednim wyposażeniem takiego roweru trekkingowego.

  [więcej...]
 • Rower miejski damski

  Rower miejski damski

  Coraz to częstszym widokiem na naszych polskich ulicach są Panie, które nie tylko wybierają się na wieczorne lub rekreacyjne przejażdżki ich rower służy jako codzienny środek transportu na przykład do pracy, do szkoły a również nawet do sklepu po codzienne zakupy.

  [więcej...]
 • Rowery Poznań – Eries

  Rowery Poznań – Eries

  Eries to marka ,która została wprowadzona od sezonu 2014. Już w pierwszym roku znalazła ona szeroką gamę zadowolonych klientów i użytkowników.

  [więcej...]
 • Rowery turystyczne – podróż po świecie

  Rowery turystyczne – podróż po świecie

  Rowery turystyczne to nie tylko idealne dwu kołowce na krótkie przejażdżki po mieście ale również do odbywania długich podróży nawet po świecie. Oczywiście oprócz dobrego i sprawnego roweru musimy także posiadać chęci.

  [więcej...]